Dünyanın en iyi filtre kahve makinesi: Moccamaster

0
50

Kahve içmeyi alışkanlık haline getirmiş kişiler için kahve, sıcak bir içecekten çok daha fazlasıdır. Zaman geçer en iyi kahveyi arama yolculuğu başlar. En iyi kahveyi tam buldum dersin bu sefer en iyi nasıl demlerim sorusu belirir. Moccamaster tam olarak bu noktada ortaya çıkıyor. “Sen iyi kahveyi bul gerisi bende” diyor.

Moccamaster filtre kahve makinesi, dünyanın en iyi filtre kahve makinesi olarak bilinmektedir. Tüm otoriteler, yapılan incelemeler, baristalar ve ev baristalarının yorumları da bu yönde. Hollanda çıkışlı olan bu kahve makinesi, zarifliği, şık tasarımı ve kahve demleme performansı ile bir kahve tüketicisinin isteyeceği her şeyi bünyesinde barındırıyor.

Hollanda’da el yapımı olarak üretilen bu makineler, her kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Cam potlu modeli ile evde uzun çalışma gecelerinde kahvenizi demleyebilir, termoslu modeller ile kahvenizin çok uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu modeller, butik işletmelerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Misafirlerinize en iyi kahveyi yapacak bir otomatik filtre kahve makinesi arıyorsanız, Moccamaster doğru adres.

Çoklu demlemeler istemiyor, “tek bardak bana yeter” dediğinizde ise One-Cup modeli ön plana çıkıyor. Moccamaster filtre kahve makinesi hakkında detayları ele alacağımız yazımıza, bu muhteşem aleti keşfederek başlayalım.

moccamaster

İndirimli Moccamaster modellerini keşfetmek

Bir Moccamaster sahibi olmadan önce incelediğiniz modeller, hangisini satın alacağınız konusunda kafanızın karışmasına sebep olabilir. İncelemeye devam ettiğinizde indirimli Moccamaster modelleri ile karşılaşmanız ve kafanızın iyice karışması muhtemel. Bu sebeple ilk olarak önceliklerinize kulak vermeli, hangi modelin sizin için uygun olduğuna karar vermelisiniz.

Her ay düzenli olarak yapılan indirimler arasından uygun fiyatlı bir filtre kahve makinesi sahibi olabilirsiniz. Peki hangi makine size uyuyor? KBG ve KBGT modelleri gün içinde yoğun kahve tüketiminin olduğu ortamlarda tercih edilmektedir. Cam potlu ve termoslu filtre kahve makinesi modelleri, 4 ila 6 dakika içinde kalabalık ortamların kahve ihtiyacını rahat bir şekilde gidermenizi sağlayacak. Bu ürünler küçük işletmeniz için de harika ve şık bir seçimdir. Kısa süre içinde kahve demlemesi ve ısıtmalı sistemi sayesinde kahvenin uzun süre sıcak kalıyor oluşu, işletmeniz için ihtiyacınız olan gereklilikleri tam anlamıyla yerine getiriyor. Üstelik mükemmel kahve demliyor!

filtre kahve makinesi

Bu taleplerinizi karşılayan bir filtre kahve makinesine indirimli Moccamaster fırsatlarından yararlanarak sahip olduğunuzun fikri kulağa her zaman çok hoş gelir. V60 demleme yöntemi ile demlenen orta kavrulmuş aromatik kahveleri bir de Moccamaster da demlemeyi deneyin. Neredeyse hiç fark olmadığını göreceksiniz. Elektrikli bir filtre kahve makinesinin bu denli lezzetli kahve demliyor oluşu, bu kahve makinesinin bir adım önde oluşunu kanıtlıyor.

Diğer bir model olan One-Cup, tek kişilik kullanımlar için daha iyidir. Ailenin en küçük ve en uygun fiyatlı ürünü olan One-Cup, tek başınıza kahve tükettiğiniz senaryolarda gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir üründür. Bir kahve tiryakisi olarak Moccamaster, stüdyo dairenize şıklık katmak için çok doğru bir seçim. İndirimli Moccamaster seçeneklerinden faydalanmak için, kahvebi.com sayfasına bir göz atın.

Gerçek kahve tadını almak için

Elektrikli filtre kahve makineleri temelde aynı mantıkta çalışır. Kağıt filtreyi hazneye yerleştirip su ve kahve ekleyip makineyi çalıştırmak yeterlidir. Basit bir sisteme sahip olan elektrikli kahve makineleri, ufak mikro hataların bir araya getirdiği silsile ile kahvenin tadını doğru şekilde alamamanızı sağlayabilir. Moccamaster, kahveyi en ince detaya bile dikkat ederek demlemesi için tasarlanmış bir sanat eseridir.

Üçüncü nesil kahvecilik ile günümüzde popülerleşmeye başlayan V60 demleme yöntemleri, özellikle orta kavrulmuş nitelikli kahve çekirdeklerinin aromasını en doğru şekilde alabileceğiniz yöntemlerin başında geliyor. Moccamaster, gerek demleme süresi gerekse su sıcaklığı ile kahveyi olması gerektiği gibi demler. Bu sayede kahvenizin tadını olması gerektiği gibi alırsınız. Sadece makineyi çalıştırın ve 4-6 dakika bekleyin. O, sizin için en iyi kahveyi hazırlamaya çoktan başladı bile!