Kahve Termosu Modelleri

0
51
kahve termosu araba

Kış ve yaz ayları fark etmeksizin sürekli olarak kullanılan termoslar, mutfaklardaki vazgeçilmez ürünlerden birisi olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı renge ve modele sahip olan kahve termosu modellerini sizler için derledik.

kahve termosu yapraklar sonbahar

Modernliği Simgeleyen Kahve Termosu Starbucks

Konu kahve termos modellerinden açıldığı zaman Starbucks’tan  söz edilmeden geçilemez. Yaklaşık 4 saate kadar içerisinde yer alan gıdayı sıcak ya da soğuk bir şekilde tutma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda su sızdırmayan kapağı sayesinde birçok kesimden insanların beğenisini de toplamış durumda. Tabi ki birde Starbucks markasının imzasını üzerinde taşımış olmasından dolayı da şık bir görünümü sergilemektedir. Tek bir modele sahip olmadığı için, farklı çeşitleri arasından gözünüze hoş gelen modeli beğenip sipariş verebilirsiniz.

kahve termosu starbucks

Bardak Termoslarda Kaliteyi Yansıt

Konu en iyi bardak termos bardaklara geldiği zaman ise Stanley kahve termosu üzerinde durmadan geçmek olmayacaktır. Bardak termoslar içerisinde fiyatlar karşılaştırıldığında yüksek bir konumda bulunması pek cazip değil gibi dursa da, aslında fiyat ile kalite karşılaştırıldığında hakkını gerçekten veren bir üründür. Çift duvar yalıtım donanımına sahip olmasının yanında BPA içermemektedir. İçermiş olduğu sıcak içeceklerin 5 saat, soğuk içeceklerin ise 8 saat gibi korunmasına imkan sunuyor. Eğer buzlu bir içecek korunması isteniyor ise 20 saat süreye kadar çıkabiliyor. Ürün tek düğmeye sahip olmasından dolayı pratik bir şekilde kullanış sunuyor. Küçük kahve termosu arayışında olanlara ise en güzel cevabı kalitesi ile veriyor.

stanley termos

Sıcaklığıyla Keyifleri Kaçırmayan Filtre Kahve Termosu

Filtre kahve için arayışa Tantitoni 350 ml pembe termos ile bir son veriyoruz. Çünkü içeceklerin var olan sıcaklığını 4 ile 6 saat boyunca koruyabilen termos, tatlı bir rengi ile özellikle bayanlara hitap ederek beğenisini kazanıyor. Üründeki iç hacim diğer rakiplerine göre kıyaslandığında küçük olsa da, fiyatına göre istenenden daha fazlası alınabilmektedir.

Aksamı tamamen çelik ile donanılmış olan Penguen çelik kahve termosu 1 litreye kadar içecek alabilecek iç hacme sahiptir. Termosun üst kapağı bir bardak olarak da kullanılabildiği için, bardak ihtiyacını anında ortadan kaldırabilmektedir. Fiyatına göre bakıldığı zaman ise kalite standartlarını çok rahat sağladığı gözlemlenmektedir. Boyut açısından çok küçük bir yapıya sahip olmasa da, kibar duruşu ile modernliği simgeliyor. Çelik termos el yakmayan bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra 2 saate kadar en az sıcak su koruyabiliyor.

 

Rengarenk Çeşitleriyle Göze Çarpan Tchibo Kahve Termosu

Birden fazla farklı renk ile göz zevkine de hitap eden Tchibo kahve termosu uygun fiyat aralığı ile her eve girebilecek cinsten bir özelliği sunuyor. İçeceklerin soğuk ya da sıcak olması fark etmeksizin 6 saat kadar süreyle koruma altına alabilmektedir. Ürün çeşitli darbelere karşı zarar görmüş olsa da, su sızdırmaması ile ön plana çıkmaktadır. Daha önceden su sızdırmayla ilgili şikayeti olan kullanıcılara artık gönül rahatlığı içinde kullanma şansı sunmaktadır.

tchibo kahve termosu

Kahve Keyfini Her Ortama Taşı

Nescafe Kahve Termosu hayatın akışına doğrudan katkı sağlamaktadır. Evinizden farklı bir ortamda kahvenizi keyif içerisinde sıcak bir şekilde yudumlamak istiyorsanız gereken donanıma sahip yine Nescafe markasına ait termosunuzu kullanabilirsiniz.