Dünyanın En Sevilen Çekirdek Kahve Markası: İlly

0
49
çekirdek kahve

Kahve ve kahve aksesuarları kategorisinde satışa sunduğu onlarca ürünle kahve tutkunlarına lezzetli ve keyifli bir deneyim sunan İlly, pazarın açık ara en sevilen çekirdek kahve markası konumuna yükseldi. Son yıllarda satışa sunduğu yeni lezzetlerle hem bireysel kullanımda hem de yiyecek içecek sektöründe bayrağı elinde taşıyan marka, kullanıcılarının yoğun sevgisinden son derece memnun.

Hem ev kullanımında hem de kafe ve içecek işletmelerinde en çok tercih edilen çekirdek kahve markası konumuna yükselen İlly, kahve kültürünün şekillenmesinde de yoğun pay sahibi.

Yeni aromaları ürünlerine ekleyen ve müşterilerinin karşı konulmaz kahve lezzetlerine en pratik şekilde ulaşabilmelerini hedefleyen marka, özel ambalajlar ile desteklediği ürünlerin en lezzetli hali ile tüketilebilmesini sağlıyor.

Çekirdek kahve ürünlerinde özel seçim kaliteli çekirdeklere yer veren İlly, farklı sertlikte lezzetler arayanlar için ürün çeşitliliğine de son derece özen gösteriyor. 

illy

Çekirdek Kahve Çeşitleri ile Taze Kahve Keyfine Hazır Olun

İlly çekirdek kahve çeşitleri, özellikle yoğun kahve kokusu eşliğinde keyifli bir kahve deneyimi yaşamak isteyen müdavimlerin en çok tercih ettiği ürünlerden. Dünyanın en beğenilen kahve lezzetleri için özenle seçilen kahve çekirdeklerini satışa sunan İlly, yoğun aromanın her kullanımda aynı tazelikte fincanlarla buluşması için özel ambalajlar kullanıyor.

Ambalaj üzerinde yer alan saklama koşullarına dikkat edildiğinde, uzun süre ilk günkü tazeliğini koruyan çekirdek kahve çeşitleri, günün her saatinde kaliteli kahveye kolaylıkla ulaşılabilmesini kolaylaştırıyor. İlly çekirdek kahveleri, özel değirmenler ya da kahve öğütücüler kullanılarak kolaylıkla kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Farklı sertlik çeşitlerine sahip çekirdek kahve ürünleri, farklı damak zevklerine hitap ederken, kahve sosları ve aromaları kullanılarak farklı reçetelere de uygulanabiliyor.

%100 Arabica çekirdek kahve çeşitleri ile dünyanın en sevilen kahve lezzetlerine yer veren İlly, kahve tutkunlarının bu özel kahve çeşitlerini deneyimleyebilmelerine imkan sunuyor. Markanın en beğenilen çekirdek kahve çeşitlerinden olan orta kavrulmuş çekirdek kahve hem günün ilk saatlerinde hem de ihtiyaç duyulan her an her yerde keyifle tüketilebiliyor. 

Kahve Çekirdeğinden Fincanınıza Dolan Eşsiz Lezzetin Adı: İlly

Dünyanın en sevilen kahve üreticilerinden biri olan İlly, kahve tutkunlarının fincanlarını dünyanın eşsiz lezzetleri ile doldurmaya devam ediyor. Afrika, Amerika ve Orta Asya’nın en kaliteli kahve çekirdeklerini özenle tüketici ile kavuşturan marka, lezzet korumalı özel ambalajları ve her bir çekirdeğinde kalitenin hissedildiği yoğun aromalı özel lezzetleri ile sektörde adından en çok bahsedilen marka olmayı başarıyor. İlly çekirdek kahve ürünlerine, markanın özel satış kanalları üzerinden ya da yaygın zincir marketler vasıtası ile kolaylıkla ulaşmak mümkün. Özel içecek işletmeleri için farklı gramajlı çekirdek kahve ürünleri temin eden marka, lezzetli kahve için ihtiyaç duyulan kahve ekipmanlarının satışını  da yine bayiler ve satış kanalları aracılığı ile gerçekleştiriyor.